Aksekim.Net

Anasayfa

Ak Partiden Temayül yoklaması.

Ak Partiden Temayül yoklaması.

Akseki  Ak Parti Aday Adayları Temayül yoklaması İçin Antalyaya Gitti.

AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nda 19 ilçe ve Büyükşehir Belediye Başkan adayının belirlenmesi için gerçekleştirilecek temayül yoklaması hazırlıklarının tamamlandığı bildirildi. 

Antalya il başkanlığı basın merkezinden yapılan yazılı açıklamada 2014 yerel seçimleri için bağlı 19 ilçe ve Büyükşehir Belediye Başkan adayının belirlenmesindeki kriterlerden biri olan temayül yoklamasının, 26 Ekim Cumartesi günü 10.00 ile 16.00 saatleri arasında Kepez Arena'da yapılacağı belirtildi.

Yaklaşık 3 bin civarında teşkilat mensubunun sandığa gideceği temayül yoklamasında, ilçe belediye başkan adayı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak kimi görmek istedikleri sorusu,  mevcutta AK Parti'li Belediye Başkanı olan ilçeler için ise belediye başkanının performansı ile yeniden aday olarak görmeyi isteyip, istemedikleri sorulacak.

Temayül yoklamasında il ve ilçe teşkilatı yöneticilerinin yanı sıra, gençlik ve kadın kollarının il ve ilçe teşkilat yöneticileri ile mahalle ve köy başkanları, belediye başkan adaylarının belirlenmesi yönünde oy kullanacak. 26 Ekim Cumartesi günü Kepez Arena'da gerçekleştirilecek olan temayül, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal başkanlığındaki 5 kişilik bir komisyon gözetiminde yapılacak. AK Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, temayülün AK Parti ve Antalya'nın kazanması için demokratik bir mücadele sergileyen  aday adaylarına, AK Parti'ye ve Antalya'ya  hayırlı olmasını diledi.

Ak  Parti Akseki belediye başkanlığı için  5 aday adayı bulunduğu ve Antalya’da Temayül yoklamasından sonra Akseki Belediye başkan adayının belirlenecegi bildirildi.Akseki Ak Parti belediye aday adayları İsmet Uysal,Doğan Erdem,A.Ümit Esen,Mehmet Soylu ve Sabahattin Arısoy .

Share Button

Yorumlar  

 
# İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUNÇok güzel bir haber 25-10-2013 22:30
Önce büyük bir gayretle çalışarak partisine aday olmaları yolunda çok çalışarak bu beş değerli hemşerimizi yapılacak olan yerel seçimlerde. Akseki belediye başkan adayları olmaları için ikna ederek onları adaylığa hazırlayan ilçe başkanı sayın Mehmet Özdilek başkana. Bu güzel çalışmasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle şimdiye kadar seçimlerde hep mağdur edilmiş olan garip ilçemizi ayağa kaldırmak düşüncesiyle, Belediye başkanlığına aday olan bu özverili
hemşerilerime hayırlı çalışmalarında üstün başarılar dilerim.
Cevap